CHP’li Sinem Dedetaş, resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 49.9 oy oranıyla İstanbul Üsküdar’ın yeni belediye başkanı seçildi. Eski Şehir Hatları Genel Müdürü olan Dedetaş’a, mezunu olduğu İstanbul Teknik Üniversitesi’nden (İTÜ) de tebrik geldi. İTÜ’nün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda “Ülkemizin imarı ve inşası dahil pek çok alanda 250 yıldır hizmet veren mezunlarımızla gurur duyuyoruz! Gemi İnşaatı ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği mezunumuz Sinem Dedetaş Üsküdar Belediye Başkanı oldu. İTÜ Ailesi olarak tebrik ederiz. @sdedetas #ITUGURUR” ifadeleri yer aldı.
Related Posts
Beşiktaş, Kanadalı uzun forvet Conor Morgan’ı kadrosuna kattı
Beşiktaş, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında Kanadalı basketbolcu Conor Morgan’ı kadrosuna dahil etti. Morgan’ın kariyeri ve önceki takımları hakkında bilgiler verilen açıklamada, oyuncunun Beşiktaş’a transfer olduğu belirtildi.
Siirt’te yağış sonrası yol çöktü
Siirt’te etkili olan yağışlar nedeniyle Kalender köy yolunda çökme meydana geldi. Ekipler, yolun onarımı için çalışmalarına başladı.
Portekiz’e farklı yenilen Türkiye gruptan nasıl çıkar? İşte tüm ihtimaller
EURO 2024’e galibiyetle başlayan A Milli Takımımız, F Grubu’ndaki ikinci maçında Portekiz’e 3-0 mağlup olunca gözler gruptaki son maça çevrildi. İkinci maçlar sonucunda F Grubu’nda puan durumu şöyle; 1- Portekiz : 6 puan2- Türkiye: 3 puan3- Çekya …